Annemin Defteri

Dekolteli Gelinlik

Dekolteli Gelinlik

Modernliğin yanında cesaretini de sergilemek isteyen gelin adayları için farklı bölgelere dikkatleri çeken dekolteler kullanılabiliyor. Dekolteler vücudunuzun en güvendiğiniz noktalarını ortaya çıkararak sizleri çok daha şık göstermesinin yanında ruhunuzdaki cesareti giyiminize de taşımanıza yardımcı oluyor. Siz de farklı dekoltelere sahip gelinlik modelleri ile sezonun en çok gelinleri arasında yerinizi almaya hazırlanın.

Bacak dekolteli Gelinlik Modelleri

dekolteli gelinlik modelleri

Bacaklarına güvenen özellikle uzun boylu hanımların tercihi olan bacak dekolteleri, oldukça derin çizgilerde olabiliyor. Düz inişlere sahip etek kesimlerine sahip gelinlik modellerinde karşımıza çıkan yırtmaçlar en sıradan gelinlik modelini dahi göz alıcı kılmak için tek başına yeterli olabiliyor. Yaz düğünlerinde bu dekolteleri biraz da transparan tüllerin kullanıldığı etekler ile birleştirmeyi düşünmek ise iddiaları katlıyor.

Göğüs dekolteli Gelinlik Modelleri

dekolteli gelinlik modelleri

Modern şehir gelinlerinin favorilerinden olan göğüs dekoltesi, dar kesime sahip gelinlik modellerinde kullanıldığında kıvrımlarınızdan fiziğinizin belirgin noktalarına kadar vücudunuzun her alanında iddianızı sergilemenizi sağlıyor. Karın çizgisine kadar inen derin V göğüs dekoltelerinden danteller ile sınırlandırılan tasarım içerikli göğüs dekoltelerine kadar farklı tarzlar arasından seçim yapmak ise size kalmış.

dekolteli gelinlik modelleri

Göğüs dekoltesi nispeten klasik bir tarzı temsil ettiği için bu iddianızı arttırmak adına diğer dekoltelerden de destek almanız mümkün. Örneğin gövde tasarımında derin göğüs dekoltesinin kullanıldığı düz saten eteklere sahip bir gelinliğin alt kısmında da üst kısmındaki vuruculuğu taşımak için derin bir yırtmaç işini görecektir.

dekolteli gelinlik modelleri

Sırt dekolteleri Gelinlik Modelleri

dekolteli gelinlik modelleri

Dekoltelerin belki de en zarif, en gizemli olanı sırt dekoltesi. En sade gelinlikleri bile ardında yatan gizemli sürprizle karşılayan bu kadınsı detay, gelinliklerinde farklılığını yansıtmak isteyen, kadınsı tarzlara sahip gelin adayları için birebir. Deniz kızı gelinlik modellerinin uzun kuyruklu eteklere sahip olanlarında arka kısımda yoğunlaşan tasarım detaylarına bir eklemenin de dekolte ile gelmesi ise oldukça beğenimizi kazanan fikirlerden biri.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Günlük Burçlar
Döviz Bilgileri
ALTIN 502,949
DOLAR 8,1933
EURO 9,6602
BIST 1152,63