Annemin Defteri

Vazgeçilmez Olun

Bayanların çoğu çevresindekilerin ilgisini çekmeyi ister. Bir yere girdiği zaman dikkat çeken olmak ister. Dikkat çekmek isteyen bayanlara küçük ip uçları..

  • Gülümsemenin en etkili silah olduğunu unutmamak gerekiyor. Girdiğiniz ortam da sıcak gülümsemeniz ile karşınızdakilere pozitif elektriğinizi verebilirsiniz.Gülümsemek öz güvenin kendine olan öz güvenin en güzel göstergesidir, gülümsemenizi esirgemeyin.
  • Ses tonunuzu ve diksiyonunuzu iyi ayarlayın. Herkes girdiği ortamda diksiyonu düzgün, ne dediğinden emin birileri ile sohbet etmek ister. Konuşken kullandığınız kelimeleri iyi seçmek gerekir ve  gereksiz konuşmalardan uzak durmak gerekir. Ses tonunu da iyi ayarlamak gerekir. Ne çok kısık sesle ve çok yüksek sesle konuşun. İdeal ses tonun ayarlayın.
  • Rol yapmayın ve daima kendiniz olun. Başkalarının size daha rahat davranması için sizin doğal olmanız gerekir.Düşündüklerinizi açıkça ifade edin ve tepkilerinizi sınırlandırmayınız.
  • Sınır koymayı bilin. Kendi sınırlarınızı bilin ve başkalarının da bu sınırları geçmesine izin vermeyin. Örneğin, erkek arkadaşınızla balık markete gitmek istemediğinizi net bir dille ifade edebilirsiniz ve onunla dolaşmak yerine onu bir yerde beklemeyebilirsiniz. Bu davranışı kararlı bir şekilde uygulayınız.

Bu maddeler vazgeçilmez kadın olmanın küçük ip uçları bunlar gibi daha bir çok madde var. Önemli olan kadının kendini tanıması gücünün farkına varması.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Günlük Burçlar
Döviz Bilgileri
ALTIN 504,359
DOLAR 8,3465
EURO 9,6728
BIST 1112,37