Annemin Defteri

Tozlu Giyim Büyük Beden Elbise

Tozlu Giyim Büyük Beden Elbise

Elbise modelleri her kadın için özel kıyafetler dendir. Çünkü her zaman her yerde giyilmez ve giyildiği yerde kendini belli eder. Büyük beden elbise modelleri ile özel gecelerde, toplantılarda kendinizi şıklığınız ile belli edeceksiniz. Ama büyük beden elbise seçerken dikkat edilmesi gereken bir kaç püf nokta vardır.

Büyük Beden Elbise Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

->A kesim diye adlandırılan yöntemi uygulamakta fayda var. A kesim yöntemi vücudun en dar yerine elbisenin tam oturması ve sonrasında saklanmak istenilen bölgenin genişleyerek saklanması yöntemidir. Bu kesim yöntemi A harfine benzediği için bu ismi almıştır.
– Altın kural diye tabir edilen diğer tavsiyemiz ise etek boyu. Elbisenin etek boyu dizde veya diz üstünde olursa boyunuz daha uzun görünecektir ve dolayısıyla daha ince gözükeceksiniz.
– Vücudunuza yapışmayan modelleri daha da önemlisi kumaşları kullanmamaya özen göstermelisiniz. Kumaşlarda çok büyük veya küçük detay desenlerin olmamasına dikkat edilmeli.
– Bel bölgesinde kullanılacak desenler veya küçük detaylar ilgiyi vücudunuzun dar bölgesinde toplayacak ve diğer bölgeler dikkat çekmeyecektir.

Tozlu Giyim Büyük Beden Elbise

Tozlu giyim büyük beden elbise modellerine bakıldığında işlemeli modeller dikkat çekiyor. Genelde biraz önce belirttiğimiz kriterlere uygun olarak tasarlanmış modeller tek renk veya iki renkten oluşmaktadır.

Saks-Mavisi-Önü-İşlemeli-Büyük-Beden-Abiye-Tozlu-Giyim

Saks Mavisi Pullu Elbise - Tozlu Giyim

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Günlük Burçlar
Döviz Bilgileri
ALTIN 500,649
DOLAR 8,2733
EURO 9,7505
BIST 1126,99