Annemin Defteri

Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür gelinlik modelleri son zamanlarda klasik çizgiden uzaklaşmış ve gittikçe orijinal fikirlerle ön plana çıkmıştır. Önceden tek tip olan tesettür gelinlik modelleri yeni modacıların yönelmesiyle oldukça farklı seçenekler ortaya çıkmıştır.

Tesettürlü gelin adaylarımız diğer gelinlik modellerinde de dikkat edilmesi gereken detaylara dikkat ettikten sonra tesettür gelinlik modellerinde dikkat edilen detaylara dikkat etmek zorundadır. Bu model gelinliklerde kollar kapalı olduğundan şıklık detayına kolları da eklemek gerekmektedir. Gelinliğin genelinde kullanılan taş ve işleme detayları aynen kollarda da uygulanabilmektedir.

Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinliğin yakası kapalı olacağından kollarda kullanılan detay boyun bölgesinde de kullanılabilir. Tesettür gelinlik modellerinde dikkat edilen diğer bir detay ise gelin başıdır.

İlgili resim

Tesettür modellerde başa örtülen örtü de süslemeye dâhildir. Hatta bir taç ile muhteşem hale bile getirilebilir. Güzel işlemeli taçlar ve gelinlik modeline uygun işlemeler bütünü koruyacak ve zarifliğinize zariflik katacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Günlük Burçlar
Döviz Bilgileri
ALTIN 481,486
DOLAR 7,8222
EURO 9,2749
BIST 1211,51