Annemin Defteri

Saç Modelleri

Saç Modelleri

Tüm kadınlar güzel ve özel olmak ister. Kıyafetten cilt bakımına, saç modelinden ayakkabı uyumuna kadar her bir ayrıntıya ayrı özen göstermek ve bunu yaparken de büyük bir keyif duymak kadınları özel yapan en önemli faktördür.
Birçok bayan önce kıyafetini seçer sonrasında o kıyafete göre saç modelini belirler. Bunu yaparken modaya, yüz şekline ve ten rengine de dikkat etmek gerekir. Aslında saç rengi ve modeli makyajla da uyumlu ve doğru orantılı diyebiliriz. Eğer daha yoğun ve ağır tonlarda makyaj yapılmışsa ona uygun olan daha doğal ve sade görünümlü saç modelidir.

En başarılı saç modelleriPeki 2015 saç modelleri neler?

Yeni yılda spor şıklık, Rock ve Grunge akımlarının etkisini çok hissedeceğiz gibi görünüyor. Bu yıl üzerinde çok işlem yapılmış gibi görünmeyen doğal dalgalı ve sadeliğin ön planda olduğu saç modelleri moda. Abartılmamış, lüle lüle yapılmamış doğal duruşlarıymış gibi şekil verilen saçlara çok sık rastlayacaksınız.
Eğer saçlarınız uzunsa ıslak görünümlü arkaya doğru taranmış ve kulak arkasına atılmış saç modeli de bir alternatif sizin için. Ya da at kuyruğu şeklinde toplanmış saçlar. İster tepeden toplayın ister boyun hizasında seçim sizin. Uzun saçlar için farklı bir alternatifte saç örgüleri. Salaş şekilde örülmüş örgüleri ister toplu ister doğal görünümünde kullanabilirsiniz.

Bu yılın en moda saç modelleri
Hiç mi saçlarımızı toplamayacağız dediğinizi duyar gibiyim  Bu yıl topuzlar son derece gelişigüzel toplanmış, örgülerle şekillendirilmiş ve abartıdan uzaktır. Topuzları taçlarla, çiçekli tokalarla ya da saç bantlarıyla kullanarak stilinizde farklılık yaratabilirsiniz.

Saç modelleri
Saç modellerinin yanı sıra saç kesim şekilleri de çok önemlidir. Herkes uzun saçtan hoşlanmayabilir. Hem pratik hem de kullanışlı olması nedeniyle birçok bayan tarafından tercih edilen kısa saçta bu yıl çene hizasında küt ama uçlara doğru daha hacimli ve hareketli saç stili sezonun trendidir.
Kısacası bu yıl saçlarımız bizi çok uğraştırmayacak. Dikkat etmemiz gereken yüz hatlarımıza uygun bir saç kesimi ve ten rengimize uygun saç rengidir. Doğallık ön planda bunu unutmayalım lütfen

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Günlük Burçlar
Döviz Bilgileri
ALTIN 494,891
DOLAR 8,0783
EURO 9,5544
BIST 1144,45