Annemin Defteri

Nişan Kıyafetinin Seçimi

Nişan Kıyafetinin Seçimi

Farklı stillerdeki nişan kıyafeti önerilerimizden birisi mutlaka tarzınıza uyacaktır.
Nişan töreniniz, ister düğününüz kadar gösterişli bir organizasyon olsun ister aile arasında sade bir tören. Mekandan çok daha önemli olan tek kural, en şık halinizle nişanınızda bakışları üzerinize toplayacak olmanız.

Önerilerimizi keyifle okumanızı diliyoruz.

1. Uzun elbiselerin gösterişli havasını nişanınızda üzerinizde taşımak istiyorsanız, bu sezon çok şanslısınız. Nişan elbisesi tasarımcıları, taşınması zor ağır satenler ve taşlar yerine oldukça şık, uçuş uçuş nişan elbiseleri hazırlamış. Nişanınızda bu elbiselerden biriyle beğenileri toplayabilirsiniz.

Tercihi her zaman klasik çizgilerden yana olan gelin adaylarına önerimiz ise, yerlere kadar uzanan feminen kırmızı bir nişan elbisesidir. Pastel tonlarda balık model bir elbiseyle de fark yaratabilirsiniz.

2. Farklılıktan hoşlanan gelin adaylarına, nişanları için harika bir önerimiz var. 2014 yaz sezonunda vitrinleri süsleyecek tulumları, nişan elbisesi olarak kombinleyebilirsiniz. Boyundan askılı ya da tek omuz askılı bir tulumu, rugan maskülen ayakkabılarla ve inci takılarla size özgü bir kombin yaratabilirsiniz.

3. Nişanınızı aile arasına sade bir törenle kutlamayı düşünüyorsanız, bu konsepte uygun bir kıyafet seçmelisiniz. 2014 yaz sezonunda, hem şık hem de eve uygun bir kıyafet bulmak umduğunuzdan daha kolay olacak. Gardroplarımızın vazgeçilmezi mini siyah elbiseler, önümüzdeki sezonda farklı formlarıyla yine bizimle olacak. Küçük bir topuzla topladığınız saçlarınız ve büyük pırlanta küpelerinizle siyah elbisenizin gösterişli havasını katlayabilirsiniz. Ayaklarınıza da sezonun parlayan trendi stellolarını geçirince sizi kimse tutamaz.

4. Renkli kişiliğinizi, nişanınızda da sergilemek istiyorsanız son önerimiz sizin için. Soft renklerin birlikte kullanıldığı, dantelli tasarımlar bu sezonun en gözde nişan kıyafeti olmaya aday. Siyah bir ayakkabı dantelin tamamlayıcısı olacaktır. Takı ve makyajı abartmamanızı öneririz. Dantel elbisenizin içinde zaten periler gibi görüneceksiniz.

Unutmamanız gereken tek şey, sade bir nişan elbisesi seçmiş olsanız bile töreninin kraliçesi sizsiniz. Bunu gösteren bir detayı üzerinizde taşımalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Günlük Burçlar
Döviz Bilgileri
ALTIN 500,609
DOLAR 8,3226
EURO 9,7315
BIST 1111,8