Annemin Defteri

Maşalı Saç Modelleri

Maşalı Saç Modelleri

En-Güzel-Maşalı-Saç-Modelleri-6

Maşa ile yapılan doğal dalgalar ve belirgin bukleli saç modelleri günümüzde sıkça kullanılan ve beğenilerek tercih edilen saç modellerindendir. Doğal dalgaları saçlarınızda kendiniz de uygulayabilirsiniz. Saç maşası ile isterseniz belirgin bukleler isterseniz de doğal dalgalar yapabilirsiniz. En güzel maşalı saç modelleri, maşa ile yapılmış buklelerden oluşan çeşitli saç modellerinden oluşur. Maşa ile yapılan dalgalı saç modelleri, dalganın bin bir çeşidi ve bu dalgalarla yapılabilecek farklı modeller bulunmaktadır.

En-Güzel-Maşalı-Saç-Modelleri-12  En-Güzel-Maşalı-Saç-Modelleri-8

Bunlardan bazıları yarım toplanmış saç modellerinde hatta topuz modellerinde dahi maşa ile yapılacak dalgalı saçlar kullanılabilir. Özellikle de dağınık topuz sevenler için maşa ile yapılmış bukleler oldukça iyi bir görüntü yaratacak ve hoş duracaktır. Dalgalı saç modellerini yapmak için saç maşasının ısı ayarı da oldukça önemlidir. Düşük ısı ayarında maşa yapıldığında saç modelleri, daha doğal dalgalara sahip olmanızı sağlayacaktır.

En-Güzel-Maşalı-Saç-Modelleri-15

Doğal dalgalı saç modelleri, günlük hayatta kullanım açısından oldukça kullanışlı olmakla birlikte, oldukça şık ve modern durmaktadır. Doğal dalgalı saçlar saç modasında oldukça büyük bir paya sahip olmasına karşın bu saç modellerinin yapılması da saç maşaları yardımı ile oldukça kolaydır. Eskiden bigudilerle yapılmaya çalışılan bu işlem bütün bir gece rahatsız yatmanıza hatta uyuyamamanıza neden olan bir işkence aracı gibiydi. Şimdi ise saç maşası ile 15 ila 30 dakika arasında bu saç modelleri kolaylıkla acısız ve zahmetsiz olarak yapılabilmektedir. Belirgin buklelere sahip olmak isteyen bayanlar saç maşasının ısı ayarını arttırabilir ve bu sayede daha kısa sürede daha belirgin buklelere sahip olabilirsiniz. Bu bukleler bir sprey ya da jöle yardımı ile desteklendiğinde bozulması oldukça zaman alacak ve uzun bir süre boyunca kolaylıkla kullanabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Günlük Burçlar
Döviz Bilgileri
ALTIN 487,018
DOLAR 7,9792
EURO 9,4554
BIST 1190,63