Annemin Defteri

Lambader

Lambader

Önceleri sadece ofis, kafe, restoran, otel gibi mekanlarda tercih edilen Lambader Modelleri günümüzde ev dekorasyon projelerinde sıkça tercih edilen bir aydınlatma seçimi oldu. Kullanıldığı odaya sıcak ve dekoratif bir stil veren Lambader Modelleri ile yaşam alanlarında çağdaş ve keyifli köşeler yaratabilirsiniz. Özellikle salon ve oturma odalarına değişik bir ambians kazandıran Lambader Modelleri ile isterseniz şık bir okuma köşesi yada rahatlatıcı bir dinlenme alanı oluşturabilirsiniz.

Evinizin istediğiniz bir odasında ihtiyaçlarınıza yönelik rahat ve modern köşeler yaratmak için Lambader aydınlatmalarını kullanabilirsiniz. Lambader modelleri tarzının her nasıl olursa olsun dekorasyona dahil edilmesi gereken dekoratif aksesuarlar arasındadırlar. Son dönemlerde hemen hemen her modern dekorasyon projesinde karşımıza çıkan Ayaklı Lambader Modelleri artık sadece bir aydınlatma ürünü değil, aynı zamanda dekorasyona şık ve estetik bir tarz katan dekoratif aksesuarlar olarak kabul edilebilir.

Kullanacağınız odanın dekoruna ve ebadına bağlı şekilde bir çok farklı Lambader Modelini rahatlıkla bulabilirsiniz. Ancak Lambader Alırken bazı önemli detaylara özellikle dikkat etmelisiniz.

Neredeyse bütün Lambader Modelleri kullanıldıkları oda içinde kolayca dikkat çeken bir tarza sahiptirler. Bu nedenle Lambader tercihinizi yaparken odanın genel stiline, rengine ve öne çıkan dekoratif unsurlarına uygun bir tasarım seçilmelidir. Örnek vermek gerekirse country tarzı döşenmiş bir odada ahşap yada ferforje lambader modelleri en uygun seçimler olacaktır. Minimalist ve modern odalarda ise tripot, ahşap & metal yada sarkıt lambader modelleri ile başarılı bir görsel uyum yakalanabilir. Metal tasarıma sahip modern lambader modelleri loft, endüstriyel dekorasyon örneklerinde sıkça karşımıza çıkan tasarımlar arasında yer almaktadırlar.

Oturma odaları ve salonlar için kullanılabilecek en gösterişli ve dikkat çekici aydınlatma seçenekleri olan lambaderler, daha çok odaların köşelerinde tercih edilir. Ancak odanın şekline göre berjer koltuk yada sehpaların hemen yakınında son derece modern ve dekoratif bir görsellik sağlayacaktır. Daha öncede söylediğimiz gibi bir çok değişik lambader modelleri mevcut. Tripod lambader, ahşap lambader, ferforje lambader ve modern sarkıt lambader tasarımları her mekanın ve odanın dekorasyonuna uyumlu yüzlerce farklı modele sahipler. Bu modelleri kullanacağınız odalarda hangi malzemeler ağırlıkta ise ona uyumlu bir lambader modeli seçimi ile dekorasyonda bir ahenk elde edilecektir.

Lambader tercihi yaparken zevkinize uygun bir model seçmelisiniz. Evinizde samimi ve doğal bir ambians istiyorsanız ahşap tasarım lambaderler size istediğiniz ortamı yaratacaktır. Country tarzı gibi romantik çizgilerin ön planda olduğu odalarda ise ferforje aydınlatma modelleri kesinlikle başarılı seçimler olacaktır. Endüstriyel tarzlardan hoşlananlar ise ilk olarak metal lambader modelleri ile aradıkları cool ve asi stile sahip olabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Günlük Burçlar
Döviz Bilgileri
ALTIN 504,359
DOLAR 8,3465
EURO 9,6728
BIST 1112,37