Annemin Defteri

Genital Bölge Lazer Uygulaması

Genital Bölge Lazer Uygulaması

Genital bölge kadınların en çok lazer epilasyon uygulaması istediği bölgelerdendir. Bu bölgeye olan yoğun talebin nedenleri arasında kişisel ve toplumsal etkenler, batıkların sık gözlenmesi, ağda uygulamasının ağrılı, uygulaması zor bir yöntem olması sayılabilir.

Genital Bölge Lazer Uygulaması

Genital bölgede kıl yapısı genellikle kalın ve yoğundur. Bazı kişilerde kıl yapısının özelliği nedeniyle bu bölgede kıl dönmesi sık gözlenir. Bu durum sonuçta enfeksiyon, apseleşmeye yol açabilir. Hatta bazen cerrahi olarak apselerin boşaltılması bile gerekebilir. Böyle problemi olan kişilerde lazer epilasyon çok iyi bir seçenektir. Kıllar ortadan kalktığı için bu problem de ortadan kalkacaktır. Ayrıca genital bölgede kılsızlık, birçok kişinin özel tercihidir.

Bazı Kadınlar bikiniden çıkan kıllardan estetik açıdan rahatsız olmaktadır. Lazer epilasyon bu nedenle de tercih sebebi olabilmektedir.

Genital bölge lazer epilasyona kıl yapısı ve yerleşimi sebebi ile çok iyi yanıt veren bir bölgedir. Ortalama 6 seans genellikle iyi sonuçlar için yeterlidir.

İşlem öncesi doktor sizi muayene etmelidir. Kıl yapınızı ve cilt tipinizi değerlendirmeli, size uygun olan lazer hangisi ise onunla işlem başlatılmalıdır.

Bu bilgilerden sonra Merkez ismi vermeden tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Bu kategoride ki paylaşımlar merkez tanıtımı şeklinde değil lazer tecrübelerinizin ve süreçlerin paylaşımı içindir. Amaç paylaşımdır X veya Y isimli merkezin reklamı değil tecrübelerinizin paylaşım alanıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Günlük Burçlar
Döviz Bilgileri
ALTIN 499,951
DOLAR 8,2818
EURO 9,7367
BIST 1126,99