Annemin Defteri

GELİNLİK BEL MODELLERİ

GELİNLİK BEL MODELLERİ

Beğendiğiniz gelinlik modellerinin bel kesimlerinin de vücudunuz için uygun olduğundan emin olmanız en sağlıklı sonucu verecektir. Her gelinlik markası belki birkaç tür bel kesimine ağırlık verecek belki de her birinden örnek modeller bulunduracaktır. Şehrinizdeki gelinlik firmalarını hemen inceleyin ve firmaların bel kesimlerine dair sundukları seçenekleri öğrenin.

Bask Bel

Bu gelinlik modeli kendi belinizden birkaç cm aşağıda olan bir bel hizasına sahip olacaktır. Vücudunuzu sarması hoş duruyor olsa da omuzlarınız dar ise bu model onları daha da dar gösterecektir. Kum saati, geniş göğüslü ve dar vücutlu gelinlere önerebileceğimiz bu modelden dikdörtgen ve armut vücut tipli gelinler kaçınmalı.
bask-bel

Düşük Bel

Modern olan bu model, belinizin etrafında kıvrım şeklinde sırtınıza kadar devam eder ve sırtınızın altına doğru çapraz bir şekil alır. Kum saati ve uçuşan eteklerle birleştirilecekse atletik vücutlara öneriyoruz.
dusuk-bel

Asimetrik Bel

Gerçek bel hizanızın hemen altına oturur ve üçgen şeklinde aşağı doğru uzanır. Bu modeli ise, kilolu veya bel bölgesinde fazlalıkları olan bayanlar tercih etmemeli. Atletik vücut tipi için çok uygundur. Göbek kısmını çok öne çıkaracağı için elma tipi vücutlara önermeyiz.
asimetrik-bel

Prenses Bel

Bu modellerde kullanılan dikey dikişlerle daha ince ve uzun görünebilirsiniz.
prenses-bel

Robalı Bel

Göğüs hizasının hemen altından başlayarak kıyafetinizin geri kalanının A şeklinde olmasını sağlar. Armut diye tabir edilen vücut tipine sahipseniz bu bel modeli sizin için uygun bir tercih olacaktır. Elma tipi bayanların öncelikli seçimi bu model olmalıdır.
robali-bel

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Günlük Burçlar
Döviz Bilgileri
ALTIN 483,447
DOLAR 7,867
EURO 9,3108
BIST 1210,41