El Çantaları / Cluthces

Son birkaç yıldır hızını kesmeden günlük şıklıktan gece şıklığına kadar her kombinlerimize dâhil olan clutch çanta modelleri bu sene de popülaritesini koruyor. Bu sezon tasarlanan modellerin tek farkı taşıma saplarına sahip olmaları.

Bucket Bags

Eski dönem parçaları geri dönüyor diye birçok yazımızda bahsetmiştir. Bu parçalardan biri de bucket bags modelleri. Kullanım rahatlığının yanında tarzınıza katacağı bohem havasıyla yaz aylarında oldukça sık karşınıza çıkacak.

Büyük Tote Çantalar

Her eşyanızı içine doldurabilecek kadar büyüklükte olan bu modeller yaz sezonunun en popüler ürünü olmaya çoktan hazır. Neon renklerden pastel tonlara kadar geniş renk skalasına sahip modeller arasından kendinize uygun olanı bulabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Çapraz Çanta

Her dönemin vazgeçilmezi, kullanımı en rahat olan çapraz çanta modelleri bu sezon da oldukça fazla üretilmiş. Uzun askıları bulunan minik çanta modelleri ise en öne çıkan trendler arasında ön planda olanlardan.

Sırt Çantası

Uzun süredir raflarda görünmeyen sırt çantaları ilkbahar/yaz dönemine hızlı bir giriş yaptı. Farklı desenler, farklı aksesuarlar ve malzemelerden üretilen bu tarz çantaları günlük hayatınızda çoğu kombininiz de kullanabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve rahatlığı açısından da ayrıca yoğun talep görmesi de şaşırtıcı değil.