Annemin Defteri

Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelli gelinlik modelleri birçok gelin adayı tarafından tercih edilen ihtişamlı gelinlik modellerindendir. Dantel işlemeleri hemen hemen her gelinlik modeline muhteşem bir hava katmaktadır. Hem klasik hem modern tarzı harmanlayan dantel işlemeleri ile ilgili trendleri keşfet sayfamızı mutlaka gezin!

Gelinliğinizin etek kısmı kabarık olacaksa etek kısmından başlayan ve belinizden yukarıya gittikçe yoğunlaşan dantel modelleri gelinlik tasarımında muhteşem bir bütün oluşturacaktır. Etek kısmını kısa veya daha farklı düşünüyorsanız eteğin kabarıklılığının yitirilmesi ile kaybedilen ihtişamı etek kısmındaki dantel işlemelerle kazanabilirsiniz. Dantelli gelinlik modellerinde gelinlik yakası çok önemlidir.

Transparan yaka gelinlik modellerinden birini tercih edecekseniz transparan detayın üzerinde bulunan dantel işlemesi gerçekten çok şık bir görüntü oluşturacaktır. Yine diğer yaka modellerinde göğüs hizasından aşağı kısımlarda bulunan işlemeler de size farklı bir hava katabilir.

Kol detayı dantelli gelinlik modellerinde çok önemlidir. Uzun kollu bir gelinlik modeli tercih edecekseniz kolunuzun sade gözükmesi ihtişam çizgisini bozar. Dantel işlemeleri gelinlik modelinizde bulunan detaylara uygun olarak kolunuzda da devam ederse hayranlık uyandıran bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Dantelli gelinlik modellerine muhteşem uyum sağlayan diğer bir detay gelin el çiçeğidir. Buket kısmını dantelli işlemelerle yaparsanız muhteşem bir uyum yakalarsınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Günlük Burçlar
Döviz Bilgileri
ALTIN 487,018
DOLAR 7,9792
EURO 9,4554
BIST 1190,63