Dantel Elbise Modelleri

5 sene önce yazıldı.Yazar :

Bayanların vazgeçemediği dantel bu sezon da tahtını kimseye kaptırmıyor. Yaz sezonuna renkli dantelli abiye elbiseler damga vuruyor. Beyaz ve siyah rengin danteldeki hükmü son buluyor bu yıl. Birçok kadının ilk tercihi olan detaylar arasında yer alan dantel bu yılda renklerle birleşince harika bir görüntü yaratacak. Kıyafette dantel denilince abiye elbiseler akla gelse de bluzlarda, tuniklerde, gömleklerde minik detaylarla çok karşımıza çıkacak.


Romantik, şık ve dişi bir görünüme sahip olan abiye dantel elbise modelleri aslında her sezon kadınların vazgeçilmezleri arasında.

Dantel, bu yıl renkli tasarımlarla çıkacak karşımıza. Bu siyah ve beyazda dantelin olmayacağı anlamına gelmiyor tabiki. Asaletin rengi olarak gösterilen siyah ve beyazdan vazgeçemiyoruz ama bu yıl su yeşili, marsala kırmızısı, aqua mavi, mandalina truncusu, marigold, pastel sarı, cam yeşili, koyu mavi, şişe yeşili, lila renkleriyle tasarlanan abiye dantel elbise modelleri daha çok çıkacak karşımıza.

Dantelli-Elbise-Modelleri-2016

Kısa abiyeler, uzun derin yırtmaçlı ya da balık kesim abiye modeller dantelle birleşince sizi daha seksi, masum ve aynı zamanda asil gösterebilir. Bu birazda giydiğiniz tasarıma, kombinlediğiniz saç ve makyaja da bağlıdır. Oldukça iddialı transparan, dekolteli ya da uzun bir yırtmaçla tasarlanan bir abiye tercih ediyorsak saç ve makyajda biraz daha mütevazi olmamızda fayda var.

 

Leave a Comment