Bel inceltme kürü

Bel inceltme kürü ile şişkinlik gider. Örneğin belde en az 3-5 cm en fazla 10 cm gibi bir incelme olur.  Kilonuz takıldıysa, vücudunuzda toksik madde varsa, ödem atamıyorsanız, bağırsak problemi yaşıyorsanız, sivilceleriniz geçmiyorsa, karaciğer yağlanması varsa, yumurtalık kisti olanlar. Bu kişilere şiddetle öneriyorum.

Bel inceltme kürü

Bel inceltme kürü malzemeleri :

  1. 15-16 dal ufak yapraklı maydanoz
  2. Sıkılmış 1 limon
  3. 1 su bardağı su

Bel inceltme kürünün hazırlanması :

Günlük olarak hazırlanır .Hepsi robotta çekilir. Sabah aç şekilde kahvaltıdan 15-30 dk önce içilmeli. 15 gün boyunca devam edilir.

Bu kürü yılda 1 mutlaka uygulayın. Günümüz insanının en çok muzdarip olduğu şeylerden birisi karaciğer yağlanmasıdır. Birçok hastalığın sebebi de budur. Hormonları bozar, şekeri artırır, uyanınca yorgun uyanılır.
Eğer maydanoz kürü karaciğer yağlanması için yapılacaksa 3-4 gün ara vererek 15’er günlük periyotlar halinde 1 ay boyunca yapılmalı. Renginizde bir koyulaşma varsa, sivilceleriniz artıyorsa, karaciğerinizde toksin zehir birikiyor demektir. Parlak bir cilde sahip olup genç görülmek istiyorsanız çözüm çok basit maydanoz ve limon kürü kullanmalısınız.  Bu kür sizi yüksek tansiyondan da korur. Limon kan sulandırıcıdır ve kalbin yükünü azaltır. Bu kürü uyguladıktan sonra insanlar cildinizdeki değişimi görecektir. İlk kullandığınız günlerde, vücut iltihapları dışarı attığı için, yüzünüzde biraz sivilce çıkabilir. Bu kür emziren annelerde sütü azaltabiliyor. Kür uygulanırken o günlerde daha fazla su içilirse azalma olmayabiliyor. Prof. İbrahim Saraçoğlu da bu kürü öneriyor ve çok faydalı olduğunu bildiriyor.
Hamilelerin ve kronik hastalığı olanların önce doktorlarına danışması tavsiye edilir.

Yazar: Hülya

Bir cevap yazın