Annemin Defteri

Bayan Çanta Modelleri

Bayan Çanta Modelleri

trend-canta-modelleri
Çanta Kıyafetimiz ile uyum içinde ve değişik tasarımlı olmaları ile bizlere farklı bir hava katabiliyorlar. Çanta  seçiminde daha çok rahatlığı tercih ediyor olsak da yanımızda şık duranlara karşı da kendimizi tutamıyoruz.

2012-nin-trend-cantalari

Çanta Tercihi

Tasarımcılar kalite, şıklık ve rahatlığı bir araya getirince de bizler için bir ayrıcalık sunmuş oluyorlar.

Çanta konusunda her gün yeni bir model görüyoruz. Çanta seçimlerimizde bugüne kadar rahatlıktan çok yanımızda şık durup durmadığı önemli olmuştu. Ama son zamanlarda bu konudaki tercihlerde farklılık olduğu görülüyor. Artık yanımızda rahatça taşıyabileceğimiz, şık ve kaliteli çantaları tercih ediyoruz.

unlulerin-trend-cantalari

Trend çantalar için yeni modellere bakıldığında bu sene değişik desenler ve renkli modeller daha çok tercih ediliyor. canta-modelleriNostaljik kabul edilen kareli modeller, taşlı modeller ve aynı zamanda spor modeller bu senenin şampiyonu oldu. Aslında bu üç model çok farklı kulvardadır. Fakat her yere göre farklı tercihlerimiz olduğundan, üç farklı modelin aynı seviyede tercih ediliyor olması da çok garip değil. Çanta modellerine bakıldığında bu sene takılara da çok fazla yer verildiği görülüyor. Çantaların üzerinde konulan zincirler, taşlar ya da simli desenler aynı zamanda bizler için de farklı bir hava oluşturuyor.

2015-trend-canta-modelleri mavi-trend-cantalar Pale-trend-bayan-cantalari

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Günlük Burçlar
Döviz Bilgileri
ALTIN 504,359
DOLAR 8,3465
EURO 9,6728
BIST 1112,37